Biçiklete 26" Max Galactic Shfaq më të madhe

Biçiklete 26" Max Galactic

Leke 19,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Biçiklete Max Galactic me madhesi rrotash 26"

Nje model i vitit 2018, biçiklete inovative me strukturë të vecantë.

Ndenjësja dhe struktura e saj prej celiku ofron komoditet maksimal si ne rruge të drejte dhe malore.

Biçikleta ka nje sistem suspensioni për te ulur tronditjet gjatë rrugetimit ne rrugë me terren të veshtirë.

Ajo ofron një rehati maksimale, udhëtim të besueshëm në të gjitha llojet e terrenit.

Sistem trasmisinoi me 18 shpejtësi i cili ofron nje trasmision të shpejte dhe të saktë.k nje sistem frenimi me disk.

Ka nje peshe 17.5 kg dhe pedale alumini. 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: