Kase Blue Bear

Leke 490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kase e tejdukshme per samsung dhe iphone

Material plastike e nje cilesie shume te mire

Mbron telefonin tuaj nga goditjet dhe gervishtjet

Me nje dizenjo shume te bukur nje arush ngjyre blu

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: