Kase Brown Leather

Leke 890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kase per Iphone dhe Samsung

Material lekure PU shume cilesore

Me vend ne pjesen e pasme per kartat apo parate tuaja

E mbron telefonin nga gervishtjet dhe goditjet e befasishme

Ngjyre kafe, puthitet shume mire me telefonin dhe i rehatshem ne dore

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: