Parfum per Femra Must De Cartier 50 ml Shfaq më të madhe

Parfum per Femra Must De Cartier 50 ml

AI0254

Leke 5,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

"Must de Cartier" parfum per femra

Parfumi klasik i Cartier që ngjall sensualitet dhe shkëlqen në mesin e aromave orientale

Një aromë joshëse orientale, ku ndjehet aroma e mandarinës dhe nerolit të kombinuara me aromen e lehte te trendafilit, jonquil dhe jasemini dhe ne fund ajo qe mbetet nga ky parfum eshte aroma e myshkt dhe vetiver

Te gjitha keto perzierje e bejne kete parfum te jete klasik

Parfumi Must de Cartier është i përkryer për një mbrëmje romantike

Sasia 50 ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: