Parfum per Femra Beyonce Heat Kissed 100 ml Shfaq më të madhe

Parfum per Femra Beyonce Heat Kissed 100 ml

AI0250

Leke 8,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Beyonce Heat Kissed parfum per femra

Parfumi i para i paraqitur nga Beyonce

Nje arome elegante me shije frutash dhe lulesh per te ndezur shqisat

Do te ndjeni aroma te ndryshme ne nje sprucim te vetem

Ky parfum permban kombinime fantastike ku aromat kryesore qe ndjehen jane dragonfruit, lychee dhe mango. Aromat baze jane druri sandal, vanilje, patchouli dhe ato qe e bejne kete parfum unik jane aromat orchide, jasmine dhe trendafil.

Sasia 100 ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: