Parfum per Femra Hugo Boss Pure Purple 90 ml Shfaq më të madhe

Parfum per Femra Hugo Boss Pure Purple 90 ml

AI0246

Leke 6,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

"Pure Purple" parfum per femra nga Hugo Boss

Ky parfum perfaqeson nderthurjen e sjelljes me enegjine pozitive ne me menyren me femerore

Nje arome e embel e cila eshte ne kontrast me aromen e paster dhe te fresket te luleve

Ky parfum permban nje kombinim te perkryer te aromave te nektarines, cylamen me aromat baze te bajames, amber dhe lekures

Sasia 90 ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: