Parfum per Femra Paco Rabanne Lady Million 80 ml Shfaq më të madhe

Parfum per Femra Paco Rabanne Lady Million 80 ml

AI0244

Leke 9,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

"Lady Million" parfum per femra nga Paco Rabanne

Nje prej emrave me te njohur ne boten e parfumerise

Lady Million është e freskët, me lule dhe me drurë, si një nektar, që zvarritet me delikatese por ende qendron e pranishme.

Aromat kryesore qe ndjehen dhe qe e bejne kete parfum unik jane mango, neroli, bergamot, mandarina dhe grapefruit, gjethet e lule vjollces dhe lulet e portokallit.

Aromat baze eshte e ngrohte per shkak te myshkut, amber, drurit sandal dhe cedar

Per femra te cilat duan te jene gjithmone joshese

Sasia 80 ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: