Parfum per Femra Bvlgari Omnia 40ml Shfaq më të madhe

Parfum per Femra Bvlgari Omnia 40ml

AI0240

Leke 5,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

"Omnia" nje parfum oriental per femra nga Bvlgari

Nje arome ne te cilen nderthuren aroma te ndryshme druresh

Do te ndjeni aroma te ndryshme ne nje sprucim te vetem

Ky parfum permban nje kombinim te perkryer te aromave si xhenxhefil, portokall, mandarine, shafran, piper dhe kardamom, arre moskat, karafil, kanelle, bajame, masala chai dhe zambak uji

Baza e parfumit eshte krijuar nga aroma e druri sandal, tonka bean, çokollata e bardhe dhe dru guaiac.

Bulgari Omnia eshte nje parfum qe duhet te mbahe gjate dites por edhe ne mbremje

Sasia 40 ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: