Set Dhuratë - Libra për 2 Vjetorin

JB0251

Leke 1,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje set me tre libra per 2 Vjetorin

Një përmbledhje e veçantë përrallëzash të shkruara enkas për vogëlushët 2 vjeç.  

Rrëfenjat janë treguar me një stil plot ritëm dhe janë ilustruar me vizatime magjepsëse.

Mëso të numërosh, të shkruash dhe të përvijosh format me këtë seri fantastike.

Me lapsin magjik, mund të shkruash dhe të vizatosh pa fund. Lapsi fshihet lehtë, nuk lë shenjë dhe nuk përmban lëndë të dëmshme.

Seti permban Perralleza per femije 48 faqe, Shkruaj, fshi ,meso shkronjat 26 faqe dhe Shkruaj, fshi, meso Numrat, 26 faqe

Nese deshironi qe t'i blini librat te ndare klikoni ne platformen me te madhe te shitjes se librit online Bukinist.al

LIBRAT E NDARE I GJENI KETU:

Perralleza per femije- 2 vjec

Shkruaj, fshi ,meso shkronja

Shkruaj, fshi, meso Numrat

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: