Seria - Revistat e Blerinës

BDI0310

Leke 880

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Seria-Revistat e Blerines per femije

Blerinat janë revista me ilustrime mjaft të gjalla e të gëzueshme, me tekste tepër të afërta për fëmijët e moshës parashkollore dhe të shkollës fillore.

Personazhi kryesor i tyre është Blerina, një vajzë e vogël që vendoset në situata të ndryshme.

Seti permban librat me tituj : Blerina dhe Zanat(100 faqe), Blerina dhe Flutura 10 faqe, Blerina dhe xhuxhi 10 faqe dhe Blerina dhe ylli 6 faqe

Nese deshironi qe t'i blini librat te ndare klikoni ne platformen me te madhe te shitjes se librit online Bukinist.al

LIBRAT E NDARE I GJENI KETU:

Blerina dhe Zanat

Blerina dhe Flutura

Blerina dhe xhuxhi

Blerina dhe ylli

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: