Seria - Eja me Pushime

BDI0309

Leke 2,250

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Seria- Eja me pushime, nje set me 5 libra

Per femije te grupmoshes 7-13 , nga klasa e pare ne klasen e 5

Seria e librave 'Eja në pushime me Magjistarin Blu' ndihmon të vegjlit të argëtohen dhe te mesojne edhe kur janë në pushime.

Secili liber ka 64 faqe nder te cilat mund te gjeni dhe lojëra për klasën 1-5. Shumë ushtrime dhe lojëra për të mos harruar ato që ke mësuar gjatë vitit.

Nese deshironi qe t'i blini librat te ndare klikoni ne platformen me te madhe te shitjes se librit online Bukinist.al

LIBRAT E NDARE I GJENI KETU:

Eja ne pushime me Magjistarin Blu1 

Eja ne pushime  me Magjistarin Blu2

Eja ne pushime  me Magjistarin Blu3

Eja ne pushime me Magjistarin Blu4 

Eja me Magjistarin Blu ne pushime5

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: