Pizhama per Vajza me Personazhe 3 - 24 Muajsh

Leke 1,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pizhama per vajza me personazhe moshave 2 deri ne 24 muajsh.

Material cilesor dhe i rehatshem.

Paketimi permban bluze me menge te gjata dhe tuta te gjata.

Ky produkt vjen ne 2 ngjyra: Roze dhe te bardhe

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: