Parfum Cacharel Amor Amor Forbiden Kiss EDT 100 ml Shfaq më të madhe

Cacharel Amor Amor Forbiden Kiss EDT 100 ml

AI0200

Leke 7,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje arome orientale me vanilje per femra

Parfum nga Cacharel vjen Amor Amor Forbiden Kiss 

Me formtin 100ml frymezuar nga dashuria rebele dhe e ndaluar

E pasur e fresket e embel dhe misterioze. Parfumi ORIGJINAL i markes

Nje ide mjaft e bukur dhurate per te dashuren tuaj kete Shen Valentin

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: