Set per Meshkuj Givenchy Gentlemen Only Casual Chic Shfaq më të madhe

Set Givenchy Gentlemen Only Casual Chic

AI0198

Leke 13,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje set per meshkuj nga Givenchy Gentlemen

Only casual chic, per meshkujt vertete gentlemen

Seti ORIGJINAL i markes permban Eau de toilette me kapacitet 100ml dhe deodorandin stick 75ml

Një aromë joshëse për nje mashkull te freskët dhe te relaksuar e per me teper nje joshje e rastesishme dhe shume elegante.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: