Set per Meshkuj Giorgo Armani Armani Code Shfaq më të madhe

Set Giorgo Armani Armani Code

AI0196

Leke 13,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set Giorgo Armani linja e Armani Code per meshkuj

Seti permabn parfumin 60ml, xhelin  per dush 75ml dhe balsamin after shave 75ml

Nje nga parfumet orientale me ekstrakte te frutave te thata

Per te gjithe meshkujt e dashuruar pas lekures se tyre dhe mirmbajtjes se trupit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: