Parfum Dolce&Gabbana The One Sport EDT 50 ml Shfaq më të madhe

Dolce&Gabbana The One Sport EDT 50 ml

AI0194

Leke 8,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Parfum per meshkuj nga Dolce Gabbana

'The one sport' me kapacitet 50 ml

Spray natyral per te gjithe tipat sportiv qe jane gjithmone ne levizje dhe adhurojne aktivitetin

Arome qe zgjat dhe ju identifikon. Rozmarine e paster dhe freski natyrale

Parfumi eshte produkt ORIGJINAL i markes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: