Versace Eros EDT 100 ml

AI0192

Leke 11,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Versace eros, aroma erotike mjaft terheqese per meshkuj

Nje dhurate shum e bukur dhe e menduar mire kete Shen Valentin

Me kapacitet 100ml Eau de toilette

E ngrohte dhe terheqese per femrat

Parfumi eshte produkt ORIGJINAL i markes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: