Dolce&Gabbana Light Blue PH 100 ml Shfaq më të madhe

Versace Dylan Blue Pour Homme EDT 100 ml

AI0191

Leke 11,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Versace per meshkuj linja Dylan Blue Pour Homme EDT

Nje arome per njerez te sofistikuar, joshes dhe qe duan te jene ne qender te vemendjes

Arome elegante dhe misterioze njekohesisht 

Formati 100ml. Parfumi eshte ORIGJINAL

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: