Dolce&Gabbana Light Blue PH 100 ml Shfaq më të madhe

Dolce&Gabbana Light Blue PH 100 ml

AI0190

Leke 10,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Light Blue nga Dolce&Gabbana per meshkuj

Nje arome agrumesh e perzier qe fal ndjesine e freskise

Sensual dhe nje arome qe zgjat

Me format 100ml. Parfum ORIGJINAL

Nje ide shume e bukur dhurate per te dashurin tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: