Chanel N5 EP 75 ml Shfaq më të madhe

Chanel N5 EP 75 ml

AI0188

Leke 12,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Gjigandi i parfumeve Chanel hedh ne treg parfumin N5 

Me kapacitet 75 ml per femra

Nje linje e membel dhe e qendrueshme jasmine dhe vanilje e perziere

Parfum ORIGJINAL i markes

Nje ide shume e mire dhurate per te dashuren tuaj por jo vetem, kete Shen Valentin

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: