Zbardhues për Dhëmbët BUZËQESHJE

JE0001

Leke 3,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Zbardhues për Dhëmbët BUZËQESHJE

Për të apasionuarit e një buzëqeshje sa më rrëzellitëse ne kemi produktin e duhur.
Seti BUZËQESHJE jep rezultate brënda 2 aplikimeve të para.
Dhëmbët tuaj do të jenë deri në 8-hije më të bardhë brenda 6 aplikimeve.
Seti do t'ju japë 6-9 aplikime (2-3 aplikime për shiringë).
Rekomandohet të përdoret çdo ditë (rresht) për 6 aplikimet e para, pastaj mund ta përdorni 1 herë në javë.

SETI PËRFSHIN:
- Një pajisja autentike me 5 drita LED,
- Tre shiringa me xhel natyral për zbardhim të dhëmbëve,
- Një protezë silikoni 100% organike,
- Guidën profesionale të progresit,
- Manualin e përdorimit.
PËRBËRËSIT:
Bikarbonat natriumi, Klorit natriumi, Acid limoni, Lëng frutash Aloe, Ekstrakt farë shegësh, Ekstrakt lule kamomil, Glycerol, Propylene glycol, Ujë deionized, Carbomer, Xanthan Gum, Mentol.
REKOMANDIME:
- Rekomandohet të përdoret 1/2 e shiringës gjithsej.
- Pajisja duhet të përdoret vetëm nga një person i vetem.
- Produkti rekomandohet për moshat 12 vjeç dhe lart. 
- Për personat që mbajnë tela dhëmbësh, rekomandojmë që të prisni derisa të hiqni telat.
HAPAT E APLIKIMIT:
- Fillimisht duhet të lani dhëmbët me pastë dhëmbësh.
- Hiqni plastikën midis baterive dhe më pas rivendosni baterinë me + lart.
- Montoni protezën me pajisjen LED.
- Apliko xhelin në brëndësi të protezës, lart dhe poshtë.
- Vendoseni pajisjen tek dhëmbët dhe ndizni dritën LED.
- Drita LED do të fiket automatikisht brënda 10 minutash.
- Shpëlajeni gojën me ujë të ngrohtë.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: