Kornize Baby Gallerie Blue Shfaq më të madhe

Kornize Baby Gallerie Blue

ZEP0227

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize Gallerie me ngjyre blu 

Per bebe djem, nga nje foto per secilin muaj

Shume e bukur dhe e pershtatshme per dhoma femijesh

12 Fotot kane permasa 2x8x8cm ndersa me e madhja kryesorja 14x14 cm

E gjithe korniza eshte druri dhe ka permasa 36x42cm

Printimi i fotove eshte i perfshire ne cmimin e kornizes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: