Kornize Airolo Shfaq më të madhe

Kornize Airolo

ZEP0194

Leke 3,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize me 7 foto ne nje te vetme

Ngjyra kafe e bardhe dhe gri qe te krijojne idene e antikes

Material druri qe lidhen mes tyre shume thjeshte

Kornizat kane permasa 2x10x10 2x10x15 3x13x13

E gjitha ne teresi ka permasa 49x54cm

E pershtatshme per ambientet e ndjenjes ne shtepine tuaj

Printimi i fotografive perfshihet ne çmimin e kornizes.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: