Kornize Chamboard Shfaq më të madhe

Kornize Chamboard

ZEP0193

Leke 3,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize me 6 foto ne nje te vetme

Ngjyra kafe e bardhe dhe gri

Material druri qe lidhen mes tyre me shenjen &

Kornizat kane permasa 7,5x7,5  2x9x13  2x10x10 13x13 cm

E gjitha ne teresi ka permasa 52x50cm

Printimi i fotografive perfshihet ne çmimin e kornizes.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: