Numerator- Small Foot

HV0083

Leke 2,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Small Foot- Numerator

Numrator e markes Small Foot per te mesuar si te numerosh dhe te besh veprime matematikore

Material metalike dhe druri ne nje kombinim perfekt

Per femije mbi 6 vjec, te cilet sapo kane hedhur hapat e pare drejt edukimit

Broshura me 30 faqe, per djem dhe vajza

Me 10 harqe e rruaza me ngjyra te cilat i zhvendosni dukei llogaritur.55 detyra zbavitese nga njera ane dhe 55 ne anen tjeter.

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: