Pino Kova me Kube set 40 Elemente Shfaq më të madhe

Pino Kova me Kube set 40 Elemente

BAO0421

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pino Kova me Kube set 40 Elemente

Kove me kube prej druri per femije mbi 12 muajsh.

Seti permban 40 forma te ndryshme gjeometrike shumngjyreshe.

Ato mund te perdoren per ndertimin e objekteve te ndryshme.

Femijet do te arrijne te dallojne ngjyrat, format etj.

Keto kube jane ideale per zhvillimin e imagjinates, kreativitetin, aftesite intelektuale dhe motorike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: