Set Crystal White Varese, Vethe dhe Unaze

Leke 5,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Bizhuterite, aksesoret e pandashem te femrave.

Ju propozojme setin 3 ne 1

Seti permban varese, vathe dhe unaze silver me gura

Secila nga pjeset e setit eshte e perbere nga gure te vegjel te ndritshem.

Nje set elegant, me nje model fin ngjyre silver me kristal

Me mbishkrimin Michael Kors me te zeze ne pjesen anesore te secilit aksesor

Seti vjen i paketuar dhe eshte nje dhurate shume e bukur per te dashuren tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: