Globo Karroce Marketi me Aksesore Shfaq më të madhe

Globo Karroce Marketi me Aksesore

IF0046

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje karroce marketi per femije 

Per te gjithe femijet qe adhurojne te sillen dhe veprojne si te rriturit

Materiai plastike e nje cilesie te mire. Permasat: 43 x 36 x 27

Me rrota dhe doreze mbatese, mund te terhiqet dhe te shtyhet sipas deshires

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: