Globo Tricikel me Pedale dhe Kosh

IF0042

Leke 4,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje tricikel me pedale dhe kosh per femije

Me tre rrota kosh ne pjesen e pasme dhe perparme me ngjyre portokalli

Per femijet mbi 18 muajsh qe jane ne hapat e para te ecjes 

Tricikli eshte material plastik me permasa:30 x 30 x 30 cm

Lodra eshte e marke Globo

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: