Globo Lule Magarita me Forma Shfaq më të madhe

Globo Lule Magarita me Forma

IF0039

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Lule margarita me forma dhe ngjyra te ndryshme

Nje loje e markes Globo per femije unisex mbi 18 muajsh

Material plastik mjaft cilesore. Permasat:38 x 58 x 14

Ndihmon femijen te njohe ngjyrat dhe format dhe te luaj duke kompozuar petalet

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: