Globo Autobuz me Bateri, Drita dhe Tinguj Shfaq më të madhe

Globo Autobuz me Bateri, Drita dhe Tinguj

IF0038

Leke 1,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Autobus me bateri drita dhe tinguj

Loder e markes Globo mjaft argetuese per femijet

Materiali plastike. Autobusi leviz duke krijuar melodi qesharake

E pershtatshme per femije mbi 18 muajsh

Permasat: 24 x 16.5 x 15

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: