Globo Tapet Muzikor Shfaq më të madhe

Globo Tapet Muzikor

IF0040

Leke 4,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Argetim i sigurte per femijet tuaj ne cdo rast

Nje tapet muzikor i markes Globo

Nje material mjaft cilesor dhe i certifikuar

Melodi argetuese qe qetesojne femijen

8 tinguj te ndryshem kafshesh qe koordinohen

njekohesisht me figurat dhe numrat ne tapet

Tapeti mund te lahet

Per djemte dhe vajzat mbi 1 muajsh

Permasat :47 x 33.5 x 8cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: