Globo Ferme Druri Me 11 Personazhe Shfaq më të madhe

Globo Ferme Druri Me 11 Personazhe

IF0019

Leke 2,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ferma prej druri, e markes Globo.

Femijet kane mundei te ndrtojne cdo pjese te saj dhe te zbaviten.

Pjese e fermes jane edhe 11 personazhet, me te cilat te vegjlit do te argetohen edhe me shume.

Ndihmon ne zhvillimin dhe perqendrimin e femijeve.

E pershtatshme per moshat 3-6 vjec.

Permasat 30 x 30 x 30 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: