Globo Fruta dhe Perime Druri me Thike per Prerje Shfaq më të madhe

Globo Fruta dhe Perime Druri me Thike per Prerje

IF0022

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Fruta dhe perime druri per femije

E markes Globo me thike per prerje

Per djem dhe vajza mbi 2 vjec

Permasat: 18.5x18.5x3cm

Nje dhurate argetuese per femijet tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: