Globo Trupa Druri, 23 Cope Ne Kuti

IF0017

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kuba druri ne nje kuti te vetme

Me ngjyra dhe figura te printuara te ndryshme

Per femije mbi 10 muajsh e markes Globo

Me 23 kuba ju mund te krijoni ate qe fantazoni

Argetuese dhe njekohesisht zhvillojne fantazine e femijes 

Permasat 20x20,5x6 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: