BanBao Set Ndertimi "Turbo Power"  Rodeo Makine me kurdisje Shfaq më të madhe

BanBao Set Ndertimi "Turbo Power" Rodeo Makine me kurdisje

IF0013

Leke 690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje set ndertimi per femije i markes BanBao

Per te gjithe te apasionuarit pas makinave

E pershtatsshme per femije mbi 4 vjeç

"Turbo Power" Rodeo makine me kurdisje

Seti permban 81 pjese dhe ka permasa:23×15×5 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: