BanBao Set Ndertimi "Policia" Hidroavion

IF0012

Leke 790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje aventure ne det me anijen e policise hidroavion

E perkryer per misionet e veshtira policore. Ndizni motorrin dhe gjithcka ehste gati

Nje loje per femije te moshes 4-10 vjec, marka BanBao

Me 112 pjese te ndryshme per tu bahkuar ne nje te vetme

Ide mjaft e mire per dhurate. Permasat: 23×15×5cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: