BanBao Set Ndertimi "Caterpillar" Shkronjat Shfaq më të madhe

BanBao Set Ndertimi "Caterpillar" Shkronjat

IF0008

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Loder edukative per femijet e moshava 1.5 - 5 vjec.

Femijet do te mesojne shkronjat dhe te formojne rrokje ose fjale te ndryshme me to.

Numrat jane ne forme formuesesh te rradhitura ne forme krimbi me rrota.

Paketimi permban 40 formuese.

Permasat 49.5×20×8 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: