BanBao Set Ndertimi "Peanuts" Ishulli i Braktisur

IF0006

Leke 690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Qenushi Snoopy ka perfunduar ne ishullin e pabanuar.

Set me formuese per te argetuar femijet.

Ata do te ndihmojne Snoopyn te ruaje arken e thesarit dhe do te eksplorojne ishullin.

E pershtatshme per femijet 4-8 vjec.

Paketimi permban 68 pjese.

Permasat 19×14×4 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: