Cante per Djem Tri-Color me vija Gri

NZ0040

Leke 2,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante tre ngjyreshe vija ngjyre gri.

E pershtatshme dhe me madhesine e duhur per shkolle.

Me dy rripa per tu mbajtur ne shpine.

Nje xhap te madh dhe hapsira te bollshme ne brendesi. Tre xhepa te jashtem ku njeri mbyllet me zinxhir.

Te rehatshem dhe mjaft praktik per shpinen e femiejes tuaj.

Permasa: 44 x 32 x 15 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: