Cante Shkolle per Djem Ben 10

NZ0027

Leke 2,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante Shkolle per Djem Ben 10

Perbehet nga nje material i fort i cili nuk perthyet.

Ne pjesen e jashtme ka tre xhepa, dy anesor qe mbahen shishet dhe nje perpara qe mbyllet me zinxhir ku mund te mbahen mjetet shkollore.

Ne kapakun e cantes eshte stampuar  ne 3D Ben 10.

Rripat e cantes marrin gjatesin qe ju deshironi.

Ato perbehen nga nje material sfungjeror i cili nuk krijon shqetesime ne krahet e femijes suaj.

Ne pjesen e brendshme canta eshte shume funksjonale ka shum xhepa ku librat dhe fletoret mund te sistemohen aty.

Nje tjeter risi qe ka kjo cante eshte se ajo hapet si nje kub dhe ofron mundesim ajrimi dhe larje pa mundim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: