Cante Shpine per Meshkuj Blu e Erret + Kulete e Vogel Shfaq më të madhe

Cante Shpine per Meshkuj Blu e Erret + Kulete e Vogel

NZ0023

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante Shpine per meshkuje bu e erret + kulet e vogel

Cante me material rezistent ndaj ujit.

Ka dy xhepa te jashtem nje anesor dhe nje perpara pervec kesaj ka dhe nje kulet te vogej.

Ne pjesen e brendshme ka dy xhepa te ndare per librat dhe fletoret.

Teper praktike dhe sportive.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: