Cante Shpine per Vajza Mod 2 Shfaq më të madhe

Cante Shpine per Vajza Mod 2

NZ0012

Leke 2,890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante Shpine per vajza mod 2

Materiali i çantes xhins dhe nje pjese e saj lekure e perpunuar.

Ne pjesen e jashtme çanta ka tre xhepa, dy ne pjesen anesore dhe nje perpara ku eshte e stampuar flamuri anglez.

Çanta ne brendesi ka nje hapsire te madhe per vendosjen e librave.

Ajo mbyllet me susta. Teper e bukur dhe teheqese.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: