Cante Shkolle per Djem me Spiderman 3D

NZ0009

Leke 3,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante Shkolle per djem me spiderman 3D

Perbehet nga nje material rezistent ndaj ujit.

Çanta ka kater xhepa ne pjesen e jashtme, dy anesore ku mund te mbahen shishet e ujit dhe dy te tjera ne pjesen perpara .

Nje detaj tjeter qe e ben kete cante te pelqyer eshte stampa 3D e Spidermen dhe fakti qe canta eshte me rrota dhe pervec se munde te mbahet si cante shpine, ne ditet e ngarkuar te femijes ajo munde te mbahet dhe si valixhe.

Rripat e çante marrin gjatesin qe ju deshironi.

Materiali i tyre eshte i bute ne menyre qe mos krijoj shqetesime.

Canta brenda ka tre xhepa qe jan funksionale per sistemimin e librave dhe fletoreve.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: