Kulete me 3 Zinxhira me Mjete Spiderman

OC0014

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kulete me 3 zinxhire me mjete brenda

Me Spidermanin personazhin me te dashur per djemte

E pajisur me bojra uji, druri, 1 laps, 2 stilolapsa, 2 vizore me spiderman, prerese lapsash dhe gome

Ka vend edhe per fleten e kalendarit 

Ngjyra e kuqe , material cilesor dhe i forte

Lartesi:20 cm / Gjeresi: 13 cm/ Trashesi: 6 cm

Nje aksesor i nevojshem per femijet ne shkolle kete fillim sezoni

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: