Cante Shkolle Winx 83004

OC0010

Leke 3,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Çante shkolle me personazhet e Winx

Me ngjyre roze dhe personazhin e Winx te stampuar

Dy hapje te medha me zinxhire

Lartesi: 41cm / Gjeresi: 28 cm/ Trashesi: 23 cm

E rehatshme dhe mjaft praktike per shpineStil i vecante dhe mjaft terheqese per vajza

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: