Pino Radhitese 2 ne 1 Varka e Noas Shfaq më të madhe

Pino Radhitese 2 ne 1 Varka e Noas

BAO0291

Leke 790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pino Radhitese 2 ne 1 Varka e Noas

Nje puzzle per femije mbi 2 vjec.

Ne forme katrore dhe me ngjyra te ndezura e markes Pino.

Puzzle permban pjese per formimin e Varkes se Noas me kafshet e buta dhe te egra.

Nxitini femijet te mesojne me shume rreth historise.

Kjo loje zhvillon intelektin e femijes ne njohjen e ngjyrave, formave dhe emrat e kafsheve.

Teper funksionele per zhvillimin e kordinimit sy - dore.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: