Ore Little Rock Shfaq më të madhe

Ore Little Rock

ZEP0045

Leke 3,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore Little Rock

Ore e nje stili te vecante antik

Nga ngjyra dhe materiali metalik, ora eshte e vecante ne llojin e saj

Me forme te rrumbullaket me diameter 52 cm

Nje dhurate ideale per miqte tuaj por jo vetem

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: