Llampe Tavoline LED Platinet 6W e Harkuar Shfaq më të madhe

Llampe Tavoline LED Platinet 6W e Harkuar

ALB1129

Leke 6,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Llampe Tavoline LED Platinet 6W e Harkuar

Llampe LED tavoline e cilesise se larte dhe me nje dizajn modern,

Karakteristikat:

- Fuqia maksimale: 6W

Lumens: 480lm

- Temperatura e kolorit: 3000K

- Voltazhi i karikimit AC220-240V 50/60Hz

- Rrezja e ndricimit: 120°

-Temperaturat ku mund te rezistoje: - 20-+40°C

-Jetegjatesia (ore pune): 30000 h

- Permasat: 350x220mm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: