Varse Flower Vintage

EF0783

Leke 1,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Varese me lule dhe gura te shndritshem

Stil antik nga ngjyrat dhe format e gureve dhe luleve

Varesja ehste e shkurter dhe kombinohet lehte me cdo gje

Ngjyre bronxi zinxhiri nderkohe qe guret bojqiell, te bardhe dhe portokalli

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: